Pobjeda rukometašica Goražda

Ženski rukometni klub Goražde sinoć je donio  novu radost navijačima. U zaostalom meču 2. Kola Premijer lige BIH u gradskoj dvorani Mirsad Hurić rukometašice Goražda pobjedile su ekipu Ilidže rezultatom 26 : 23.  Utakmica je bila izjednačena većim tokom, nakon prvog poluvremena gošće su imale minimalnu prednost(12:13), a domaće rukometašice su susret u svoju korist prelomile u 50. minuti kada su otišle na +3 te su uspješno sačuvale stečenu prednost. Najefikasnije u timu Goražda bile su Ismihana Perla, Slađana Mitrović-Bogdanović i Monika Išpanović sa po pet golova. Dunja Brankovan je ostvarila 14 odbrana. Kod Iližde Maja Knezović je zabila sedam pogodaka, dok su Jasmina Pavlović i Amina Pašović zabile po četiri gola.  13 uspješnih odbrana ostvarila je  Dijana Hasagić. Ovu utakmicu sigurno će posebno pamtiti jedna od najboljih goraždanskih ali i bh. rukometašica Emina Mujagić za koju je ovo bio oproštajni susret. U svojoj sjajnoj igračkoj karijeri Emina je za rukomet dala mnogo kao igračica i lider ekipe.Osim za Goražde, igrala je za Ilidžu i Željezničar iz Hadžića. Ispraćena je ovacijama publike i igračica oba tima sa kojima je ostvarila brojne uspjehe. Prigodan poklon Emini je uručio gradonačelnik Goražda Muhamed Ramović, a poklon u ime njenog bivšeg kluba Ilidže uručila joj je Iris Škaljić.