PREGLED PROGRAMA OD 11.10.2021. – 17.10.2021.

Pregled programa za ponedjeljak 11.10.2021.

Pregled programa za ponedjeljak 11.10.2021.

  • 7:00 PREGLED PROGRAMA
  • 7:05 PROGRAM RADIO GORAŽDA
  • 9:00 SEDMICA/r
  • NATURA II BLOK/PP
  • -SIM 8.
  • PROGRAM RADIO GORAŽDA
  • 14:45 NATURA III BLOK/PP
  • 15:00 SARAJEVSKA ŠPICA/OTVORENI PROGRAM
  • 17:30 AUTOSHOP MAGAZIN ep.87
  • 18:00 SUNČANI RAZRED ep.10
  • -SIM 8.
  • -MUZIČKI PROGRAM
  • -MARKETING
  • 19:00 DNEVNIK
  • -SJEĆANJA
  • -MARKETING
  • – NATURA I BLOK/PP
  • 20:00 POZITIVA ep.9
  • 21:00 SERIJSKI PROGRAM
  • 22:00 DNEVNIK/r
  • 22:30 PEČAT U VREMENU/RIMSKA CESTA
  • 23:00 GLAS AMERIKE
  • 23:30 ISTINA ep.639
  • PREGLED PROGRAMA ZA UTORAK

Pregled programa za utorak 12.09.2021.

Pregled programa za utorak 12.09.2021.

  • 7:00 PREGLED PROGRAMA
  • 7:05 PROGRAM RADIO GORAŽDA
  • 9:00 DNEVNIK/r
  • -HAYD U PARK ep.21
  • – NATURA II BLOK/PP
  • PROGRAM RADIO GORAŽDA
  • 14:45 NATURA III BLOK/PP
  • 15:00 SARAJEVSKA ŠPICA/OTVORENI PROGRAM
  • 17:30 HAYD U PARK ep.21
  • 18:00 POZITIVA ep.9/r
  • -MUZIČKI PROGRAM
  • -MARKETING
  • 19:00 DNEVNIK
  • -SJEĆANJA
  • NATURA IV BLOK/PP
  • -MARKETING
  • 20:00 GOLI OTOK/TV RIZNICA
  • 21:00 SERIJSKI PROGRAM
  • 22:00 DNEVNIK/r
  • 22:30 PERSPEKTIVA BANJA LUKA 1.
  • 23:00 GLAS AMERIKE
  • 23:30 BAŠTINE ep.457
  • PREGLED PROGRAMA ZA SRIJEDU

Pregled programa za srijedu 13.10.2021.

Pregled programa za srijedu 13.10.2021.

  • 7:00 PREGLED PROGRAMA
  • 7:05 PROGRAM RADIO GORAŽDA
  • 9:00 DNEVNIK/r
  • 9:30 ŠKOLOKREČINA ep.6
  • -NATURA III BLOK/PP
  • PROGRAM RADIO GORAŽDA
  • 14:45 NATURA I BLOK/PP
  • 15:00 SJEĆANJA
  • 15:05 SARAJEVSKA ŠPICA/OTVORENI PROGRAM
  • 17:30 PERSPEKTIVA BANJA LUKA 1./r
  • 18:00 GOLI OTOK/TV RIZNICA/r
  • -MUZIČKI PROGRAM
  • -MARKETING
  • 19:00 DNEVNIK
  • -SJEĆANJA
  • -MARKETING
  • -NATURA IV BLOK/PP
  • 20:00 TV ORDINACIJA em.3
  • 21:00 SERIJSKI PROGRAM
  • 22:00 DNEVNIK/r
  • 22:30 PUTOKAZ ep.1
  • 23:00 GLAS AMERIKE
  • 23:30 ISMET ALAJBEGOVIĆ ŠERBO/ PORTRET AUTORA
  • NAJAVA PROGRAMA ZA ČETVRTAK

Pregled programa za četvrtak 14.10.2021.

Pregled programa za četvrtak 14.10.2021.

  • 7:00 PREGLED PROGRAMA
  • 7:05 PROGRAM RADIO GORAŽDA
  • 9:00 DNEVNIK/r
  • -O BOSANSKOM NA BOSANSKOM ep.7
  • -NATURA BLOK III/PP
  • PROGRAM RADIO GORAŽDA
  • 14:45 NATURA BLOK II/PP
  • 15:00 SJEĆANJA
  • 15:05 SARAJEVSKA ŠPICA/OTVORENI PROGRAM
  • 17:30 TV ORDINACIJA em.3/r
  • -O BOSANSKOM NA BOSANSKOM ep.7
  • -MARKETING
  • -MUZIČKI PROGRAM
  • 19:00 DNEVNIK
  • -SJEĆANJA
  • NATURA BLOK IV/PP
  • -MARKETING
  • 20:00 RIJEČ PO RIJEČ/dijaloška emisija
  • 21:00 SERIJSKI PROGRAM
  • 22:00 DNEVNIK/r
  • 23:00 GLAS AMERIKE
  • 23:30 HOD VIJEKOVA  ep.49
  • NAJAVA PROGRAMA ZA PETAK

Pregled programa za petak 15.10.2021.

Pregled programa za petak 15.10.2021.

  • 7:00 PREGLED PROGRAMA
  • 7:05 PROGRAM RADIO GORAŽDA
  • 9:00 DNEVNIK/r
  • -MUZIČKI PROGRAM
  • NATURA BLOK I/PP
  • PROGRAM RADIO GORAŽDA
  • 14:45 NATURA BLOK II/PP
  • 15:00 SJEĆANJA
  • 15:05 SARAJEVSKA ŠPICA/ OTVORENI PROGRAM
  • 17:30 RIJEČ PO RIJEČ/dijaloška emisija
  • -MARKETING
  • -MUZIČKI PROGRAM
  • 19:00 DNEVNIK
  • -SJEĆANJA
  • -MARKETING
  • -NATURA BLOK IV/PP
  • 20:00 KULTURA U DOBA PANDEMIJE/GRADSKA GALERIJA
  • 21:00 SVIJETLA POZORNICE/SAFET REDŽIĆ
  • 22:00 DNEVNIK/r
  • 22:30 PERSPEKTIVA BANJA LUKA 1.
  • 23:00 GLAS AMERIKE
  • 23:30 AUTOSHOP MAGAZIN ep.88
  • NAJAVA PROGRAMA ZA SUBOTU

Pregled programa za subota 16.10.2021.

Pregled programa za subota 16.10.2021.

  • 9:00 PREGLED PROGRAMA
  • 9:05 DNEVNIK/r
  • -NATURA BLOK III/PP
  • PROGRAM RADIO GORAŽDA
  • 14:45 NATURA BLOK II/PP
  • 15:00 SJEĆANJA
  • 15:05 VIKEND PROGRAM TV SA
  • 17:30 SUNČANI RAZRED ep.9
  • 18:00 KULTURA U DOBA PANDEMIJE/GRADSKA GALERIJA/r
  • -MARKETING
  • -MUZIČKI PROGRAM
  • 19:00 DNEVNIK
  • -SJEĆANJA
  • – NATURA BLOK IV/PP
  • 20:00 REPORTAŽA
  • 21:00 BOSNOLJUBLJA ep.2
  • 22:00 DNEVNIK/r
  • 22:30 IGRANI FILM
  • NAJAVA PROGRAMA ZA NEDJELJU

Pregled programa za nedelju 17.10.2021.

Pregled programa za nedelju 17.10.2021.

  • 9:00 PREGLED PROGRAMA
  • 9:05 DNEVNIK/r
  • 9:30 HAYD U PARK ep.22
  • -NATURA BLOK I/PP
  • PROGRAM RADIO GORAŽDA
  • 14:45 NATURA BLOK II/PP
  • 15:00 SJEĆANJA
  • 15:05 VIKEND PROGRAM TV SA
  • 17:30 HAYD U PARK ep.22
  • 18:00 REPORTAŽA/r
  • -MUZIČKI PROGRAM
  • -MARKETING
  • 19:00 SEDMICA
  • -SJEĆANJA
  • -NATURA BLOK IV/PP
  • 20:00 VEHIDOVE BROJKE I SLOVA/reportaža
  • 21:00 SULTANI SRCA ep.4
  • -SEDMICA/r
  • 22:30 IGRANI FILM
  • NAJAVA PROGRAMA ZA PONEDJELJAK