Goražde i Leotar podijelili bodove

Trebinjski sastav je bio bolji u prvom dijelu, a u 27. minuti su stigli do tri gola prednosti, bilo je 11:8 da bi na poluvrijeme otišli sa četiri gola prednosti, bilo je 14:10.

Leotar je imao pet golova prednosti u 35. minuti susreta, bilo je 18:13, a šest minuta do kraja utakmice Trebinjci su vodili 25:22.

Ipak, rukometaši domaćeg sastava su se vratili do kraja susreta u meč i stigli do izjednačenja dvije sekunde prije kraja, bilo je 27:27.

Goražde sada ima 20 bodova iz 19 odigranih utakmica i nalazi se na 12. poziciji dok je Leotar šesti na tabeli sa 29 bodova iz također 19 susreta.

RK “Goražde”: Pleh, Bukva 12, Osmanković 4, Pušilo 1, Harun Djana 1, Krakonja 1, Jamak 3, Hošo, Bugarčić 4, Jelić, Hubanic, Bečić, Žiga 1, Vrana, Muratspahić. Trener:Nermin Djana.

RK “Leotar”: Savović, Draganić, Vještica, Miličević 6, Milojević 6, Spaić, Ražnatović 2, Ninković, Radović, Srdanović 8, Ratković, Uljarević, Janković 1, Glendža 4, Grk. Trener:Darko Tavrić.